top of page
Безымянный.png
Рисунок1.png

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2021»

Мета конкурсу - популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

42 учасники з цікавістю занурились у вирішення різноманітних завдань конкурсу, завдяки якому не тільки перевірили, а й підвищили свої знання з комп'ютерної грамотності.

Бажаємо успіху!

ПЛАКАТ.jpg

Стань помітним у темряві

#безпекадорожнього руху

23 листопада працівники Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області спільно з поліцейськими та представниками обласної організації Добровільного пожежного товариства України у рамках проєкту «Безпека громад Буковини» організували у опорному закладі « Вашківецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» акцію.

Учні із задоволенням підходили до різних локацій, щоб дізнатись інформацію «з перших уст». На першому майданчику фахівці Служби порятунку проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми: навчали учнів правил безпеки, розповідали, як діяти у різних загрозливих для життя ситуаціях, демонстрували тематичні плакати та листівки. Біля пожежного автомобіля учні приміряли форму вогнеборців, розглядали комплектацію спецавто.

Поруч працювали піротехніки – демонстрували дітям макети вибухонебезпечних предметів часів минулих Світових воєн, металошукач та захисний бронежилет. Піротехніки давали школярам приміряти своє спеціальне спорядження,  застерігали дітей у разі виявлення вибухонебезпечних предметів не чіпати їх руками.

Працівники обласного Добровільного пожежного товариства навчали присутніх, як на початковій стадії можна загасити пожежу. Вони показували дітям, як користуватися вогнегасниками, пояснювали, яких видів вони бувають і чим відрізняються.

Також діти проводили час на локації біля поліцейських, вивчаючи правила дорожнього руху.

Школярі сьогодні отримали безліч корисної інформації, насичено провели день й найголовніше –  дізнались, як зробити своє життя безпечним.

212.jpg

В моїй країні сьогодні траур!!!

Гудуть Карпати, реве Дніпро!

Над вбитим плаче безсила мати, чи рідний - чи чужий - вже всеодно!

Їх не вернути , їх не забути, бо в пам’яті немає забуття!

Вони - Герої!!!Вони - Безсмертні!!!!

Вони віддали ЗА НАС ЖИТТЯ!!!

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри.

Першу медичну допомогу потерпілим при нещасних випадках нерідко вимушені надавати оточуючі, якими може бути кожний з нас. Тому ми повинні вміти попередити виникнення або знизити кількість важких чи критичних станів, а якщо вони виникли, то застосувати ті чи інші заходи для врятування життя. Знання методів оживлення, а також ознак життя та смерті є дуже важливим моментом у заходах щодо надання першої медичної допомоги. Нещасний випадок може відбутися у будь-який момент і з будь-якою людиною. І як правило, в таких випадках поряд немає лікаря чи фельдшера. У зв'язку з цим кожна людина повинна вміти правильно надати першу допомогу потерпілому.

Учні 11-х класів
(урок «Захист України» за тематикою Єдиного уроку безпечного дорожнього руху -
«Домедична допомога при кровотечах та пораненнях»)

Із 15 до 21 листопада 2021 року відбуватиметься другий етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Перший етап в Україні відбувся у травні цього року.

#безпекадорожньогоруху

Згідно з Загальним Планом заходів Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху 19 листопада визначено датою проведення Єдиного національного уроку у загальноосвітніх навчальних закладах на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проекту «Безпечна країна»

На фотосвітлинах учні 5-В класу (класний керівник Романчук М.Д.) - година спілкування
«Безпечний рух-безпечне життя»

5fa8ff2757542.jpg

Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства" триватиме з 25 листопада до 10 грудня.

Кампанія "16 днів проти насильства" проводиться щорічно з 25 листопада до 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У межах кампанії МОН рекомендує організувати та провести в закладах освіти тематичні уроки, лекції, вебінари, круглі столи та інші заходи з урахуванням карантинних обмежень.

Інформацію про заходи рекомендується розмістити на сайтах закладів освіти та засновників, а також проінформувати учасників освітнього процесу.

Як заявили у МОН, в умовах світової пандемії та переходу на здобуття освіти в дистанційній формі, зросла кількість ризиків насильства та експлуатації дітей в інтернеті.

Для підвищення обізнаності учасників освітнього процесу міністерство рекомендує проводити інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи щодо запобігання насильству та експлуатації дітей у цифровому просторі, використовуючи довідкові матеріали, розміщені на сайті МОН.

Спільно з освітнім проєктом Stop sexтинг Міністерство освіти і науки провело вебінар для педагогічних працівників щодо онлайн-безпеки, який можна переглянути на сторінці освітнього проєкту у Фейсбуці.

Рада Європи спільно з Українським фондом "Благополуччя дітей" за сприяння Міністерства освіти і науки України в межах проєкту "Боротьба з насильством щодо дітей в Україні" підготували та розмістили на сайті українського фонду "Благополуччя дітей" матеріали, які можуть бути додатковим ресурсом у проведенні заходів до вищевказаних днів.

Інші матеріали проєкту "Боротьба з насильством щодо дітей в Україні" доступні на сайті Офісу Ради Європи в розділі "Підвищення обізнаності та запобігання".

Громадська організація "Мінзмін" спільно з Міністерством цифрової трансформації за сприяння Міносвіти розробили інформаційно-довідкові матеріали для проведення уроків на тему "Моя приватність" у закладах загальної середньої освіти.

Зокрема створені матеріали для проведення уроків для учнів 1-4 класів про персональну інформацію та спосіб користування нею в мережі інтернет; для учнів 5-8 класів - про ризики розголошення персональної інформації, можливі наслідки публікації фотографій і розміщення персональної інформації в соцмережах; для учнів 9-11 класів - про використання персональної інформації в мережі Інтернет і соціальних мережах.

Також розроблений онлайн-курс у вигляді серії відеоблогів на актуальні для батьків теми щодо захисту права дитини на приватність та інструкції налаштування приватності в соціальних мережах Телеграм, Тікток, Інстаграм і Фейсбук.

З нагоди Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" Міністерство освіти і науки спільно з громадською спілкою "А21 Україна" підготували матеріали для педагогічних працівників щодо протидії торгівлі людьми.

 

У Міносвіти наголошують на необхідності поширювати інформацію про діяльність "гарячих ліній":

  • 1578 – з питань протидії торгівлі людьми;

  • 1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству дітей;

  • 0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних);

  • 527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ІНКЛЮЗИВНОГО КОНКУРСУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ 
«ТОЧКИ ДОТИКУ» - 2021

В номінації – «Інклюзія: безумовність стосунків
ІІІ місце - Потіха Іван, Пилипець Веніамін  
Презентація “Маленькими кроками до спільної мети” 
В номінації «Інклюзія в мистецтві танцю»
ІІІ місце - Потіха Іван Васильович, Пилипець Веніамін Володимирович
відео - танець “Щасливі діти”

зображення_viber_2021-11-17_19-09-49-419.jpg
зображення_viber_2021-11-17_19-16-05-058.jpg
123.png
321.png
bottom of page