
опорний заклад
"Вашківецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст."


У нас є 256 тисяч слів, аби говорити, розмовляти, балакати, шепотіти, висловлюватися, промовляти, розповідати, базікати, бурчати, гомоніти, ректи, мовити, теревенити, точити ляси УКРАЇНСЬКОЮ
У нас престижно знати декілька мов, а говорити рідною
З Днем української писемності і мови!

Департамент освіти і науки пропонує долучитись до нетрадиційного вивчення трагедії українського народу, шляхом участі у обласній фотовиставці-конкурсу щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні «Жнива розпачу».
До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти віком від 14 до 17 років (від одного закладу освіти до 5-ти учасників).
Умови участі:
• учасник надсилає до 3-х фотографій;
• фотознімки повинні бути виконані в чорно-білій гамі кольорів (допускається акцентуація кольору – світлина чорно-біла і висвітлений ще якийсь 1 колір на вибір учасника);
• назва фотознімку (назва файлу) має відповідати вказаній назві у заявці;
• у фотознімках висвітлюється трагедія Голодомору в Україні (постановочні кадри, які зображують минуле, натюрморт, портрет та ін.);
• до конкурсу не допускаються архівні фото часів Голодомору.
• учасники надсилають заявки за формою: https://forms.gle/9LG5LhfqZdu6zxUeA до 15 листопада 2020 року.
Найкращі роботи візьмуть участь у обласній виставці, а переможці отримають дипломи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Майструє 2-А клас (вчитель - Танасійчук Н.М.)
2-А клас (вч. Танасійчук Н.М.)
16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності.
Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Політична толерантність є основою для плідних міжнародних відносин.
Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно:
• бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні;
• навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається;
• цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими;
• зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.


2-Б клас (вчитель Василинчук І.Т.)
Досліджуємо світ - ІНФОРМАТИКА

Гарабаджі Фелічія

Саша Копчук
Киргиз С., Данилюк А., Айткум О., Лютик М., Веклич С., Гакман І. , Гакман М., Гайсан А

Ткачук Максим, 2-В клас
(вчитель Грекул Л.О.)

Україна - територія гідності і свободи.
Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність. Україна потрібно пишатися і просто неможливо не любити! Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Давайте зберігати і оберігати цей скарб! А наша сильна і демократична Україна буде берегти і захищати нас.
З Днем гідності та свободи!



