
опорний заклад
"Вашківецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст."


Вітаємо нашу вокальну групу
і керівника Зіновію Михайлівну Перепелицю





Вітаємо з перемогою!
Всеукраїнський конкурс мистецтв
"РІЗДВЯНЕ ДИВО"
керівник Катерина МЕЛЬНИЧУК



27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау.
Під час Другої світової війни 6 мільйонів євреїв стали жертвами нацистської політики, що передбачала знищення народів і груп, які нацисти вважали загрозою або неповноцінними. Близько 1,5 мільйона з них були з території сучасної України.
«Голокост, який призвів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, завжди слугуватиме всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…»

Не важливо, як давно ви були школярем, не важливо скільки років тому стояли Ви на порозі дорослого життя. Ця зустріч дозволить залишити осторонь усі біди та тривоги, проблеми та переживання і знову стати Вам тією самою юною, веселою, щасливою та безтурботною дитиною. І нехай ці солодкі миті, добрі зустрічі та яскраві посмішки наповнять Вас новими надіями та силами. Чекаємо на Вас на святі там, де Ви навчалися, закохувалися, мріяли і ділилися з друзями своїми переживаннями.


29 січня є датою, що вписана у хронологію подій боротьби за незалежність України як День памʼяті Героїв Крут.
107 років назад, поруч із залізничною станцією Крути, завдяки успіху оборони молодих українців, котрі боролися проти того ж московського ворога, як і сьогодні – було зупинено боєздатність нападників на чотири дні. Цю затримку було використано для підписання стратегічного Берестейського миру.
У контексті чергових роковин цієї події, яка має актуальний вплив на формування української національної ідентичності.
Презентація нової книги
Тетяни Зав'ялель "Найкращий подарунок долі"


22 січня українці відзначають важливе державне свято – День Соборності України
Це свято символізує єдність українських земель і нагадує про вагому історичну подію – проголошення Акта Злуки між Українською Народною Республікою (УНР) та Західноукраїнською Народною Республікою (ЗУНР).
Головна традиція в День Соборності – це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об’єднання українських земель і державну єдність. Історія цієї традиції починається в 1990 році – тоді живий ланцюг простягнувся з Києва до Львова та Івано-Франківська, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного.
Світло традицій та духовна спадщина – різдвяні колядки.
Колядка – це більше ніж пісня.
Це молитва за мир, добробут і світле майбутнє. Вона нагадує нам про єдність поколінь, силу культури та важливість збереження наших звичаїв навіть у найскладніші часи.
З прийдешнім Новим роком!
Нехай цей рік буде мирним, наповнений гармонією та радістю!!!
#5-А клас